CASHFLOW 7900

PRZEPŁYW PIENIĘDZY 7900

Seria MEI CASHFLOW™ 7000 wykorzystuje inteligencję do odblokowania gotówki w Twoich automatach i zwiększenia Twojej rentowności.

Dzięki największej pojemności monet na rynku i pięciu aktywnym tubom MEI CASHFLOW™series 7000 praktycznie eliminuje sytuacje dokładnej zmiany. Dzięki stałemu monitorowaniu przepływu monet może również działać w celu zmniejszenia gotówki zamrożonej w tubach, gdzie cena sprzedaży lub przepustowość pozwala na bardziej wydajny poziom w każdej tubie, nawet doradzając w razie potrzeby bardziej odpowiednią konfigurację tub.

Bezpieczeństwo
Seria MEI CASHFLOW™ 7000 wykorzystuje wiodącą na rynku technologię , aby zapewnić najwyższy poziom akceptacji ważnych monet

Zarządzanie monetami
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pozostawić MEI CASHFLOW™series 7000 w trybie automatycznym, czy dostosujesz jego konfigurację, będzie ona stale działać w Twoim imieniu, oferując klientom resztę, jednocześnie minimalizując gotówkę zamrożoną w urządzeniu.

Niezawodność i łatwość serwisowania
Seria MEI CASHFLOW™ 7000 opiera się na reputacji firmy MEI w zakresie niezawodności, a dzięki w pełni dostępnej ścieżce monet i przejrzystej diagnostyce na dużym wyświetlaczu wszelkie problemy, które mogą się pojawić, można łatwo naprawić w terenie przy minimalnym szkoleniu.