CashFlow CF 690

Zaawansowane zabezpieczenia cyfrowe
Wrzutnik MEI CASHFLOW™ 690 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jest uzbrojony w trzy nowe warstwy ochrony, w tym naszą opatentowaną cyfrową technologię rozpoznawania DFx, aby wyostrzyć moc mechanizmu w zakresie rozróżniania monet, eliminując fałszerstwa jak nigdy dotąd.
Wiele możliwości interfejsu
MEI CASHFLOW™ 690 skutecznie łączy się z innymi produktami dzięki unikalnemu interfejsowi peryferyjnemu MDB, zapewniając operatorowi cenną dodatkową łączność. Każdy produkt z serii MEI CASHFLOW™ 690 jest wyposażony w wiele interfejsów maszynowych oraz w pamięć flash, dzięki której produkt jest stale aktualizowany.

Interaktywna diagnostyka i wyświetlacz
Innowacyjny, interaktywny interfejs użytkownika nowego wrzutnika MEI CASHFLOW™ 690 umożliwia audyt gotówki, diagnostykę i łatwą konfigurację, a wszystko to za pośrednictwem prostego wyświetlacza alfanumerycznego. Dodatkowo dioda sygnalizacji świetlnej zapewnia prostą diagnostykę. Z zestawami monet euro dostępnymi przez Internet i szeregiem nowych funkcji wsparcia narzędzi do odblokowania magazynu cennych danych zarządczych, MEI CASHFLOW™ 690 jest najpotężniejszym dodatkiem do gamy CASHFLOW™.