24.04.2020

  • Aktualności

Dlaczego wrzutnik nie przyjmuje nowych monet z 2020 roku?

Witold Flis

Do obiegu sukcesywnie wprowadzane są przez Narodowy Bank Polski nowe monety. Konkretnie chodzi o nowe monety o nominale 10 groszy, 20 groszy, 50 groszy i 1 złoty, właśnie one wykonane są ze stali pokrytej miedzią i niklem. Ich rocznik 2020 świadczy o wybiciu ich z innego stopu niż były one wybijane do tej pory. Niestety wrzutniki MEI Cashflow nie przyjmują nowych monet wybitych w tym roku. Oprogramowanie wrzutnika musi zostać zaktualizowane, by nie występowały problemy z przyjmowaniem monet z tego roku.

Serwis i aktualizacja oprogramowania

Wrzutniki monet MEI Cashflow niestety bez aktualizacji nie zaakceptują nowych monet o wymienionych nominałach. Ich oprogramowanie akceptuje je zwykle bardzo słabo, a najczęściej wcale. Przyczynia się to, do spadku obrotów i częstego rysowania automatów vendingowych. Global Service świadczy usługi nie tylko sprzedaży, ale także serwisu i aktualizacji oprogramowania wrzutników MEI Cashflow. Nowe monety z 2020 roku, których nie przyjmuje automat vendingowy, wymagają nowszego oprogramowania. Global Service jako firma zajmuje się szeroko pojętym serwisem. Bogate doświadczenie pozwala na najwyższą staranność wykonywanych usług. Dbając o wszelką staranność, zachęcamy do aktualizowania oprogramowania wrzutników MEI Cashflow, by zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, które będą skutkować przez brak możliwości zapłaty właśnie nowymi monetami.

Wrzutniki vendingowe

Wrzutnik jest dosyć skomplikowanym urządzeniem, ale ma swoje zadanie, czyli przyjmowanie monet. W trakcie przyjęcia monety sprawdza on nominał oraz to czy nie są fałszywe. Ponadto jest odpowiedzialny za wydawanie reszty. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości podzespołów mechanicznych i elektronicznych. Wrzutnik to serce maszyny vendingowej, które funkcjonuje dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu.

Zaktualizujemy Twoje Oprogramowanie!